Rejestr działalności regulowanej

Administrator. Opublikowano w Środowisko

Rejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Ostrówek.

Wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Ostrówek.

Kogo dotyczy ?
Formularze/ wnioski do pobrania
Jednostka odpowiedzialna
Załatwienie sprawy
Uwagi i dodatkowe informacje
Pobierz wnioski

Kogo dotyczy

Przedsiębiorców,

Działalność w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości jest działalnością regulowaną w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej i wymaga wpisu do rejestru. Przedsiębiorca zamierzający prowadzić działalność w zakresie odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Ostrówek jest zobowiązany do złożenia wniosku o wpis do rejestru.

Poprawnie wypełniony wniosek wraz z oświadczeniem

załącznik:

dowód uiszczenia opłaty skarbowej- 50zł

Formularze/ wnioski do pobrania

do pobrania poniżej

Opłata skarbowa: 50 zł (*)

• Wpłatę z tytułu opłaty skarbowej można dokonywać na rachunek bankowy Gminy Ostrówek.

Nr rach.: 15 8046 1038 2008 0700 0837 0001
Dowód zapłaty należnej opłaty skarbowej należy załączyć do wniosku,

• (*) Zwolnienie z opłaty skarbowej na podstawie art. 14 ust. 2 ustawy z dnia 1 lipca 2011 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2011 r. Nr 152 poz. 897).

Jednostka odpowiedzialna

Referat ds. inwestycji i ochrony środowiska pok. nr 5, I piętro

Załatwienie sprawy

• Wpis jest dokonany z chwilą zamieszczenia danych w rejestrze.
  • Wójt Gminy Ostrówek dokonując wpisu do rejestru nadaje przedsiębiorcy numer rejestrowy

Uwagi i dodatkowe informacje

Wpis do rejestru oraz zmiany wpisu w rejestrze dokonuje się na pisemny wniosek przedsiębiorcy, który powinien zawierać:

1. firmę, oznaczenie siedziby i adres albo imię, nazwisko i adres przedsiębiorcy;
  2. numer identyfikacji podatkowej (NIP);
  3. numer identyfikacyjny REGON, o ile przedsiębiorca taki numer posiada;
  4. określenie rodzaju odbieranych odpadów komunalnych.

Do wniosku należy dołączyć:

• dowód uiszczenia w/w opłaty skarbowej,
  • oświadczenie o spełnieniu warunków wymaganych do wykonywania działalności w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.

Oświadczenie, powyższe powinno zawierać:

2. oznaczenie miejsca i datę złożenia oświadczenia;
  3. podpis przedsiębiorcy lub osoby uprawnionej do reprezentowania przedsiębiorcy ze wskazaniem imienia i nazwiska oraz pełnionej funkcji.

(*) - Przedsiębiorcy, którzy w dniu wejścia w życie ustawy (01.01.2012 r.) posiadają zezwolenie na odbieranie odpadów komunalnych, są zwolnieni z wnoszenia opłaty skarbowej za wpis do rejestru działalności regulowanej.

Pobierz wnioski

pdf icon

Wniosek o wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Ostrówek

pdf icon

Oświadczenie o spełnieniu warunków wymaganych do wykonywania działalności w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Wpis do rejestru działalności regulowanej

Firma EKO-TRANS Sp. z o. o.
Samoklęski 28
21-132 Kamionka

Wpis do rejestru działalności regulowanej

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
ul. Słowackiego 5
08-500 Ryki

Wpis do rejestru działalności regulowanej

Przedsiębiorstwo Wywozu Nieczystości Stałych ?Almax? Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 3
26-600 Radom

Wpis do rejestru działalności regulowanej

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o.
w Radzyniu Podlaskim
ul. Lubelska 5
21-300 Radzyń Podlaski

MPO SITA Sp. z o. o.
ul. Ciepłownicza 6

Wpis do rejestru działalności regulowanej

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
ul. Parkowa 6,
21-100 Lubartów

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych ATK Recykling
ul. Chorzowska 3
26-600 Radom

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Lubartowie
ul. Lubelska 68
21-100 Lubartów

P. H. U. EKO-TRANS
Cezary Kubacki
Wielkie 90
21-143 Abramów

*rodzaje odpadów podane zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Środowiska w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2001 r. Nr 112 poz. 1206).

[Początek strony]

Prześlij nam swoją opinię

Zgłoś wydarzenie

System Informacji Przestrzennej